Vítejte na stránkách Cukrárny SMIS

Naše cukrárna byla založena v roce 1994 a od té doby vyrábíme dorty a zákusky podle klasických cukrářských receptur z kvalitních surovin, pravé šlehačky, másla a čerstvých vajec. Dorty a zákusky pro vás připravují cukrářky se vzděláním v oboru a mnoholetou praxí.   

Každý den si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých zákusků, ať již klasických či moderních. Ve všední dny máme v nabídce také čerstvé chlebíčky. Dále nabízíme kávu italské značky Caffé Diemme, exclusivní čaje La Via del Té, výbornou prémiovou zmrzlinu Carte D'Or a zmrzlinové poháry z ní vyrobené, kvalitní moravské víno z rodinného vinařství U kapličky v Zaječí, bonboniery a velký výběr cukrovinek.

Samozřejmostí je možnost rezervace stolku či celého salonku. Pokud nás navštívíte s dětmi, můžete využít náš dětský koutek, který si také můžete pronajmout na dětské oslavy.

Celý prostor naší cukrárny je nekuřácký. Nabízíme WiFi připojení zdarma. V teplých dnech můžete využít naši předzahrádku.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

   


Novinky

Zvýhodněné sady minidezertů

05.09.2014 11:27

Pro vaše oslavy jsme připravili zvýhodněné sady minidezertů.

Zmrzlinové poháry

12.06.2014 13:18

Rádi bychom vás upozornili na naši novou nabídku zmrzlinových pohárů a zmrzlinových koktejlů vyráběných z prémiové zmrzliny Carte D'Or.

Nová káva Caffé Diemme

03.06.2014 12:30

Káva Diemme - vynikající italská káva v naší kavárně! Spolu s novou kávou nabízíme exkluzivní čaje La Via del Té.

Nové dorty

06.02.2014 14:14

Připravili jsme pro vás nové druhy dortů: klasický Schwarzwaldský dort, jemný Smetanový jablečný dort se skořicí, vynikající a poctivý Cheesecake, pro opravdové drsňáky pálivý Chilli dort s pomerančovou příchutí ze 72% hořké čokolády. Pro děti dort z jejich oblíbené hry Cut the Rope.

 

Doprava dortů

02.05.2013 14:05

Spustili jsme pro vás novou službu "Doprava dortů", kterou zajišťujeme prostřednictvím společnosti Messenger.

<< 1 | 2