Vítejte,

naše c ukrárna byla založena v roce 1994 a od té doby vyrábíme dorty a zákusky podle klasických cukrářských receptur z kvalitních surovin, pravé šlehačky, másla a čerstvých vajec.

Dorty a zákusky pro vás připravují cukrářky se vzděláním v oboru a mnoholetou praxí.   

Každý den si můžete vybrat z široké nabídky čerstvých zákusků, ať již klasických či moderních. Ve všední dny máme v nabídce také čerstvé chlebíčky. Dále nabízíme kávu italské značky Caffé Diemme, exclusivní čaje La Via del Té, výbornou prémiovou zmrzlinu Carte D'Or a zmrzlinové poháry z ní vyrobené, kvalitní moravské víno z rodinného vinařství U kapličky v Zaječí, bonboniery a velký výběr cukrovinek.

V případě, že máte zájem o celé dorty, je vám k dispozici "katalog dortů", kde máme v nabídce více než třicet základních klasických dortů a dále velké množství dortů s různými motivy. Pokud si přejete vyrobit nějaký dort nebo motiv, který v naší nabídce nenaleznete, cukrářky vám rády vyjdou vstříc a dort vyrobí podle vašich představ. Pro vaší oslavu, ať již rodinnou či firemní, si u nás můžete vybrat z více než 50-ti druhů minidezertů.

Samozřejmostí je možnost rezervace stolku či celého samostatného salonku. Pokud nás navštívíte s dětmi, můžete využít náš dětský koutek, který si můžete pronajmout i na dětské oslavy. Celý prostor naší cukrárny je nekuřácký. Nabízíme WiFi připojení zdarma. V teplých dnech můžete využít naši předzahrádku.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

SalonekDětský koutek